University Band Contest

Vedoucí projektu: Radek Němeček (nemecek@sutul.cz)

Pro všechny studenty, kteří mají svou kapelu jakéhokoli žánru, je tu druhý ročník meziuniverzitní soutěže talentů – University Band Contest. Cílem soutěže je nabídnout příležitost pro začínající studentské kapely z celé republiky využít svůj potenciál a získat zkušenosti, které jim pomohou růst, reprezentovat svou univerzitu i město a ukázat, že Česká republika na tom není po hudební stránce tak špatně.

Jak soutěž probíhá?

Kapely se hlásí do lokálních kol (University band Contest Liberec), která proběhnou v průběhu března a dubna na univerzitách po celé ČR. Po úspěšné registraci čeká kapely souboj v semifinálových kolech a následně kolo finálové, které vítěznou kapelu pošle do celorepublikového semifinále a finále.

Kdo o postupu rozhodne?

Aby měla soutěž své kvality, je porota složena ze tří profesionálních hudebníků nebo hudebních odborníků a jednoho člena za studenty. Tito lidé a hlas studentů (návštěvníci mají jeden hromadný hlas) po skončení každého kola rozhodnou o jedné postupující kapele.

Co získá vítězná kapela?

Vítězná kapela z Liberce se posílá do republikového semifinále, kde se v semifinálovém kole utká s ostatními vítězi lokálních kol soutěže. Pokud uspěje, čeká ji velké finále, kde si bude moci zahrát ve společnosti předních kapel české hudební scény. Celkového vítěze University Band Contest pak čeká republikové turné po velkých hudebních akcích zapojených univerzit, majálesech, a to vše za podpory mediálních partnerů soutěže.

 Partneři University Band Contest 2015

loga_partneri

 Partneři lokálního kola University Band Contest Liberec 2015

logoTULlogo_esn

logo_svijany

 

 

 

 

University BAND CONTEST LIBEREC 2015

UNIVERSITY BAND CONTEST 2015 – REGISTRACE

Registrace do 22. února 2015

Uzávěrka libereckého kola bude ukončena se začátkem letního semestru, a to o půlnoci v neděli 22. února 2015.

PŘIHLAS SVOU KAPELU!

Název skupiny

Datum (rok) vzniku

Sídlo (město) skupiny

Mobil

E-mail

Web

Počet členů

Univerzita

Členové (Jméno, věk, nástroj)

Bio

Fotografie