Král a královna Majálesu – soutěž

Hledá se Král a Královna libereckého Majálesu 201717264307_190949884730314_4874045064423585044_n

Trůn je prázdný! Hledá se studentský panovník s panovnicí, kteří založí mocný rod v univerzitním městě Liberci.

Máš charisma a kuráž pouštět se do nových věcí? Nebaví tě dívat se kolem sebe, jak se věci nehýbou? Nejsi to zrovna ty, ale usedáš s někým takovým do lavic? Navrhněte sebe nebo vašeho spolužáka jako kandidáta na Krále a Královnu libereckého Majálesu 2017!

Pokud se probojuješ přes nominací až k samotné korunovaci, budeš mít tu čest stanout jakožto první studentský panovník univerzity. S tvou mocí přichází také velká odpovědnost! K tvému vítězství tě dovedl tvůj volební program, který je potřeba naplnit. Program by měl být realistický a vycházet ze skutečných potřeb studentů na naší univerzitě. Takže pokud tě napadají věci, které tvým poddaným chybí, sepiš je a máš ten nejlepší program pro tvou cestu k cíli! Nezapomeň, že je důležité, abys alespoň jeden bod ze svého programu mohl naplit. K tomu ti pomůže tvá družina, která tě po tvém zvolení obklopí.

Přihlášku sis podal, program sepsal a co dál? Následuje klání, ve kterém se představíš svým budoucím poddaným. Ti, sílou svého hlasu, vynesou jednoho královského kandidáta a jednu královskou kandidátku do vysněného trůnu. Cesta to bude dlouhá, jež započne představením se na kolbišti jménem facebook. Zde budete mít své okénko s pěti fotografiemi, o kterých si myslíte, že vás nejlépe vystihují. Následně tři z vás, kteří obdrží nejvíce hlasů, budou podrobeni nelítostnému výslechu od naší moderátorky, která s Vámi natočí finálový medailonek. Ve velkém finále si pak poddaní zvolí historicky prvního Krále a první Královnu libereckého Majálesu!

Král s Královnou mají povinnost vůči svým poddaným hned od prvního okamžiku své korunovace. Ta proběhne v první den majálesu na velké stage před libereckou radnicí. Poté slavnostně zahájí oslavy Majálesu a odeberou se do svých komnat. Na scénu se opět dostanou v sobotu a to slavnostní „Jízdou králů“ v majálesovém průvodu. Poté přeberou z rukou primátora klíče od města a stanou se tak na jeden rok čestnými panovníky univerzitního města Liberec!

Co získá Král s Královnou?

Historicky první Král s Královnou obdrží voucher na romantický pobyt, kam pojedou na svou korunovační cestu. Jak to ale bývá, každý sám se svou milovanou partnerkou nebo milovaným partnerem. Na domluvené sňatky tady není nikdo zvědavý! Navíc obdrží volný vstup do backstage, kde budou mít možnost setkat se s hvězdami letošního Majálesu.

Pokud jste to byli vy, kdo nominoval nově zvoleného Krále nebo Královnu, tak také nepřijdete zkrátka! Odměnou Vám bude dárkový balíček od našeho sponzora a možnost vyfotit se s vaším oblíbeným interpretem!

Nominace do soutěže posílejte na e-mail: info@sutul.cz. Ukončení nominací je 9. dubna ve 20:00. Odesláním nominace souhlasíte s pravidly soutěže!

Soutěžící v přihlášce uvede: jméno, příjmení, věk, ročník studia a mateřskou fakultu, volební program (v 5 bodech), svou fotografii, telefonní kontakt a e-mail. Pokud nominujete někoho jiného, je nutné mít jeho souhlas! V opačném případě je nominace neplatná. Odesláním přihlášky soutěžící souhlasí s těmito pravidly.

HARMONOGRAM SOUTĚŽE

25. BŘEZNA 2017 – Vyhlášení soutěže – Královna a Král studentského Majálesu.

1. DUBNA 2017 – Začátek nominací studentů TUL.

14. DUBNA 2017 – Ukončení nominací studentů. Začátek sběru soutěžních hlasů do semifinálového kola. // Nominace prodloužena do 14. dubna 2017

23. DUBNA 2017 – Vyhlášení finálové trojky za ženy a muže. Zahájení sběru hlasů do finále.

24. – 26. DUBNA 2017 Natočení medailonků s finálovými soutěžícími.

4. KVĚTNA 2017 Korunovace Krále a Královny Majálesu 2017.

6. KVĚTNA 2017  Účast v průvodu s převzetím klíčů od města od primátora a pana rektora.

Pravidla soutěže

  1. Kandidát na krále a královnu majálesu musí být studentem Technické univerzity v Liberci nebo zahraničním studentem, který studuje na Technické univerzitě v Liberci v letním semestru akademického roku 2016/2017.
  2. Přihlášení do soutěže se provádí písemně na e-mail: info@sutul.cz. Soutěžící v přihlášce uvede: jméno, příjmení, věk, ročník studia a mateřskou fakultu, volební program (v 5 bodech), svou fotografii, telefonní kontakt a e-mail. Pokud nominujete někoho jiného, je nutné mít jeho souhlas! V opačném případě je nominace neplatná. Odesláním přihlášky soutěžící souhlasí s těmito pravidly.
  3. Soutěžící souhlasí s tím, že organizátor soutěže může nakládat se zaslanými osobními údaji, vyjmenovanými v bodě 2, a fotografiemi pro potřeby soutěže. Organizátor se zároveň zavazuje využívat tyto údaje v souladu s dobrými mravy a s platnými zákony ČR. Svůj souhlas může soutěžící kdykoli písemně odvolat. Odvoláním souhlasu se soutěžící automaticky vyřazuje ze soutěže.
  4. Soutěžící se zavazuje, že bude organizátorům k dispozici v průběhu soutěže dle platného harmonogramu. Nebude-li dodržovat platný harmonogram soutěže, může být organizátorem ze soutěže vyřazen. Dále mu může být znemožněno účastnit se dalších soutěží pořádaných organizátorem soutěže.
  5. Soutěžní fotografie kandidátů budou umístěny na facebook organizátora akce, kde proběhne hlasování. Hlasování probíhá sběrem „lajků“ pod jednotlivými soutěžními fotografiemi. Do finálového kola postupují tři soutěžící v kategorii král a tři soutěžící v kategorii královna, kteří získají u svých soutěžních fotografií nejvíce „lajků“. Ve finálovém kole je následně v každé kategorii vybrán jeden výherce, který získá u své soutěžní fotografie nejvíce „lajků“.
  6. Získaný titul Král a Královna Majálesu je pouze čestným titulem. Dále výherci náleží smluvená odměna v takové formě, jak ji uvádí webové stránky a facebook organizátora.
  7. Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže. Pořadatel je zároveň oprávněn soutěž ve vážných a zcela odůvodnitelných případech změnit, zrušit či upravit její pravidla. Vymáhání účasti v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této soutěže ztrácí účastník nárok na výhru.

Organizátory soutěže jsou:

Kultura, z.s., IČ: 05120446, Hrdinů 514/28, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec

Studentská unie TUL, z.s., IČ: 22891889, Petra Bezruče 681/1, 277 11 Neratovice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blue Captcha Image
Refresh

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>