Připravujeme: 19. reprezentativní ples TUL

plakat_19_FINAL-01Připravujeme v pořadí již 19. reprezentativního plesu Technické univerzity v Liberci, který se uskuteční dne 30. března 2019 od 20 hodin tradičně v domě kultury v Liberci.
I v letošním roce čeká na návštěvníky bohatý hudební i doprovodný program na dvou hudebních scénách. Večer zahájí na hlavním podiu univerzitní TUL BAND, který vystřídá mladá a energická kapela Koneckonců a celý večer završí rockové melodie v podání kapely Starwalk. Pro milovníky moderních tanečních rytmů je připraven DJ Pavel Baláž. Celý večer zpestří rovněž taneční a akrobatická vystoupení a chybět nebude ani bohatá tombola.
Vstupenky je možné zakoupit osobně nebo online.
– Sektory hlavní sál a balkon – prodej probíhá pouze v kanceláři Studentské unie TUL (suterén budovy F1 – pod univerzitní lékařkou od středy 9. ledna (14.00 – 16.00) a dále dle otevírací doby viz prodejní doba.
– Všechny ostatní sektory jsou k dostání online v síti smsticket.cz.
Více informací o plese na ples.sutul.cz

About the Author: Administrátor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blue Captcha Image
Refresh

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>