Připravujeme 15. reprezentativní ples TUL

Studentská unie TUL letošním rokem již počtvrté připravuje Reprezentativní ples Technické univerzity v Liberci. V roce 2015 je to dokonce jubilejní 15. ročník. K tomuto „výročí“ jsme připravili pro návštěvníky řadu novinek.

plakat_ples_15Největší chystanou novinkou bude druhá hudební scéna, v prostorách malého sálu. Díky tomuto novému prostoru bude možné navýšit kapacitu plesu, takže budeme moci uspokojit větší počet lidí. Další novinkou bude nabídka VIP balíčku za 1100,- Kč , který zahrnuje vstup pro dvě osoby, sezení na balkoně, občerstvení pro dvě osoby, lahev vína, vyčleněný bar a přednostní odbavení ve frontě u šatny.

Standardní vstupné bude stát 300,- Kč. Na základě pozitivní zkušenosti z loňského roku bude i letos vstupenky možné rezervovat prostřednictvím online rezervačního systému, který se spustí v neděli 22. února ve 20.00 hod. Zaměstnanci TUL budou mít možnost využít vlastního předprodeje v kanceláři SU TUL v týdnu od 9. do 13. února denně od 9.00 do 14.00 hodin.

I v letošním roce jsme připravili bohatý program. Na hlavním sále bude po celý večer hrát k tanci a poslechu osvědčený Big’O’Band a dále se zde můžete těšit na ukázku balet tanečníků Divadla F. X. Šaldy, taneční skupinu Diamonds Liberec, skupinu standardní taneční formace TAK Dance KROK a účastníky soutěže ČS má Talent akrobaty Flyingboys z Kolína. Exkluzivním hostem večer bude zpěvačka Tereza Kerndlová. Program malého sálu bude zpestřovat univerzitní TUL BAND, který vystřídá DJ Pavel Baláž s diskotékou do ranních hodin. Celým večerem budou provázet moderátoři ČR Sever Tomáš Beneš a David Hamr. Z doprovodného programu nebude chybět focení v mobilním ateliéru, degustace prémiových čajů TeeGschwendner kavárny EmTea a slosování o hodnotné ceny.

Kompletní informace naleznete na webových stránkách akce na ples.sutul.cz

Za celý pořadatelský tým se na Vás těší

Daniel Šimek

interpreti_15

About the Author: Administrátor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blue Captcha Image
Refresh

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>