Kamax Turnov

Společnost KAMAX je technologicky celosvětově vedoucím výrobcem vysokopevnostních spojovacích prvků pro automobilový průmysl. Se stanovišti ve třech velkých automobilových regiónech, v Evropě, Americe a Asii, je KAMAX důležitým dodavatelem všech významných výrobců a dodavatelů osobního a nákladního automobilového průmyslu. Komplexní a jedinečné spektrum výrobků umožňuje dokonale synchronizované, na míru šité řešení každého požadavku.

K našim hlavním cílům patří nejvyšší kvalita, špičkové inovace, efektivnost nákladů a spokojenost našich zákazníků a zaměstnanců. K tomuto účelu spoléháme na moderní metody a technologie, účinné a důsledné využívání zdrojů a tak neustále rozvíjíme sebe i naše výrobky. Z tohoto důvodu jsme č. 1 co se týká kvality, inovace, užívané techniky a služeb pro zákazníky.

Jako podnik dominující na trhu se KAMAX úspěšně soustředí na hlavní předmět podnikání: spojovací techniku. Tento program je i naším jménem. Vyslovené K je podle klasického učení označením pro pevnost. MAX odkazuje na maximální kvalitu. Kdo dnes uvažuje o konstruktérech, odběratelích nebo ten, kdo přemýšlí o spolehlivých, inovačních a náklady optimalizujících spojovacích prvcích, ten myslí na KAMAX.

Rozhodující pro tento úspěch jsou lidé, kteří nasazují denně pro KAMAX své nadání; počínaje 3 zaměstnanci v roce 1935 v Osterode se dnes jedná o více než 3.000 zaměstnanců v 11 mezinárodních stanovištích, kteří dnes aktivně pracují pro koncern. Všechny spojuje odhodlání čelit s nadšením a důvěrou stále rostoucím výzvám vzrušujícího světa automobilů a zajistit prostřednictvím nápadů, inovací a plného nasazení jejich další rozvoj.

KAMAX je nezávislý rodinný podnik a roste i dnes jako moderní globální koncern z vlastních sil na velmi pevných základech. To nám poskytuje příležitost, k dlouhodobému strategickému plánování a správnému rozhodování o další expanzi.

 

 

ZOBRAZIT NABÍDKY SPOLEČNOSTI —>>>