Kdo jsme

Studentská unie TUL je studentské občanské sdružení, které vzniklo v dubnu 2011. Naši členové jsou výhradně dobrovolníci z řad studentů a zaměstnanců Technické univerzity v Liberci. Naším posláním je zkvalitňovat a zpříjemňovat prostředí na naší univerzitě a to jak pro studenty a zaměstnance, tak také pro návštěvníky z řad široké veřejnosti. Toho se snažíme dosáhnout pořádáním kulturních a společenských událostí, dlouhodobými projekty, vzdělávacími semináři, workshopy a úzkou spoluprací s TUL.

Mezi naše doposud pořádané akce patří zahájení akademického roku studentským festivalem NaTUL!, Reprezentativní ples Technické univerzity v Liberci, Vánoční a Velikonoční trhy a mnoho dalších menších akcí. To vše připravuje tým čtrnácti lidí, kteří se aktivně podílejí na rozvoji unie a nespočtu dobrovolníků, bez kterých bychom se při pořádání velkých akcí rozhodně neobešli!

Rádi bychom dál rozšiřovali množství našich aktivit, to ale nezáleží pouze na nás. Rádi přivítáme jakékoli nápady, či připomínky od našich spolužáků a kolegů vyučujících, které nám velice pomáhají ve zkvalitňování naší činnosti. Kdokoli nám může napsat na náš informační e-mail: info@sutul.cz, facebook nebo se osobně zastavit v kanceláři, kterou naleznete v suterénu budovy F1 (pod univerzitní lékařkou).

Pokud byste se k nám chtěli přidat a aktivně se podílet na realizaci našich akcí, tak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na výše uvedených odkazech. Jsme otevřená organizace, která přijímá kohokoli z řad studentů jakékoli fakulty nebo ústavu. Každý z našich členů dělá pouze to, co uzná za vhodné a v rozsahu, jak mu to jeho studijní, či pracovní možnosti dovolí. Nečekejte žádné pohovory nebo výběrová řízení. Vše je založené na dobrovolnosti a heslu „studenti studentům“.