Majáles Liberec 2017!

Těšíte se na jaro? Jak odhodíme kabáty, chce se ven a žít – a venku se musí dít něco velkého a nahlas! Máj – mládí má zelenou! TRADICE majálesů ožívá právě teď!

MAJÁLES 2017 se koná 4. – 7. května 2017 na NÁMĚSTÍ DR. E. BENEŠE, před NC PLAZA a v DIVADLE F. X. ŠALDY.

17264307_190949884730314_4874045064423585044_n

STUDENTI, těšte se, město je na pár dní NAŠE! Pojďme světu ukázat, že v Liberci žije, studuje a tvoří spousta nadaných mladých lidí. Předveďme, jak se umíme odvázat a bavit.

Liberec jako velké UNIVERZITNÍ město a KULTURNÍ centrum regionu si zaslouží důstojné oslavy tradičního jarního studentského svátku. Letos konečně se naše město dočká čtyřdenního, skutečně živého a přiměřeně velkorysého studentského MAJÁLESU přímo v centru.

Podrobný PROGRAM a přípravy sledujte na FACEBOOKU.

STAŇ SE KRÁLEM A KRÁLOVNOU MAJÁLESU!

NOMINACE OD 14. DUBNA

Město ožije ovzduším nevázané zábavy, muziky a tance. Majáles bude spojený s vaším oblíbeným divadelním festivalem WTF! V ulicích potkáte velkolepý PRŮVOD STUDENTŮ, MUZIKANTŮ a KOMEDIANTŮ. Na NÁMĚSTÍ DR. E. BENEŠE si zatančíte s nejdivočejším libereckým orchestrem Big`O`Bandem, uvidíte mladé a dravé regionální kapely, divadelní a taneční představení, ukázky z aktivit a tvorby jednotlivých fakult TECHNICKÉ UNIVERZITY V LIBERCI. O nekonečnou afterparty se každou noc postará rockový klub BUNKR a TOP STAR club. Můžete se těšit na vydatnou SMRŠŤ KULTURNÍHO DĚNÍ PŘÍMO V TEPNÁCH A SRDCI MĚSTA!

UDÁLOST NA FACEBOOKU

Akci pořádá spolek Kultura ve spolupráci se Statutárním městem Liberec, Libereckým krajem, Technickou univerzitou v Liberci, divadelním festivalem WTF! a Rock clubem Bunkr.

About the Author: Předseda SU TUL

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blue Captcha Image
Refresh

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>